pondělí 10. června 2019

Můj super box: Červen 2019

Krásný den, pojďme se společně podívat na obsah červnového boxu. Trošku mě mrzelo, že box obsahuje spoustu nápojů a plechovek. Nápoje v plastu ani plechovky domů běžně vůbec nenakupujeme. Nápoje se nejspíš marketingově k létu hodí, ale doufám, že v dalším boxu bude zase něco pro nás zajímavějšího, ale jdeme se podívat na celý obsah boxu. 

Knorr směsi koření s přírodními ingrediencemi
Koření značky Knorr nekupujeme, ale myslím, že koření se doma nikdy neztratí, takže jsem za tyto tři novinky ráda. V boxu bylo koření na grilovanou zeleninu, grilovaný sýr a italská směs. To vše je bez umělých barviv a přidaných dochucovadel. 
Cena:
Grilovaná Zelenina 19,90 Kč
Grilovaný Sýr 19,90 Kč
Italská směs 23,90 Kč
Rockstar Twister - nápoje
Tak tyto "energeťáky" v plechovkách bych v boxu mít nemusela. Domů nápoje v plechovkách nekupujeme. Každopádně jde o novinky v portfoliu Rockstar v řadě Twister a to hned ve 2 příchutích. Základem příchuti Smashed Blue je modrá malina a cukrová vata a Wacked Red se opírá o červené plody a také o chuť cukrové vaty. Budou určitě pekelně sladké. Já je nejspíš někomu věnuji anebo si je nechám na nějakou letní grilovačku, ale osobně mě moc nelákají. 
Cena 35,90 Kč / 0,5l
Antica Cantina – Chili tortilla chips
Tohle je nejspíš další záležitost, která se hodí na letní párty. Pikantní tortilla chipsy - pikantní chipsy nemám ráda a tortilla chipsy bych si asi taky nedala. Raději bych sáhla po klasice - solených chipsech. Ale vyzkouším a doufám že nebudou moc pálit. Nejlépe by měly chutnat se salsami, dipy anebo zapečené se sýrem. Fuuu a ta cena je tada mega! 
Cena 54,90Kč / 200g
Letní limitovaná edice Frisco Spritz
Frisco představuje letní novinku, která v sobě skrývá osvěžující chuť šťavnatých pomerančů doplněnou jemným dotykem bylinné hořkosti. Frisco Spritz je hotový drink, který si můžete vychutnat hned po otevření, bez nutnosti míchání. Kombinace svěží ovocné chuti a ideálního množství alkoholu 4,5 % spolu vytváří skvělý drink na letní párty či posezení s přáteli. Nejlépe chutná dobře vychlazený. Tak Frisco bych si dala, ale protože obsahuje alkohol, tak si ho schovám na později anebo taky někomu věnuji. 
Cena 20,90 Kč / 0,33l

Knorr jednodruhové koření s garancí země původu
Koření se hodí v každé domácnosti. Jsem ráda, že jsem v boxu měla sladkou papriku a pepř, který je nepomletý, protože si ho dáváme do mlýnku a meleme čerstvý sami, podle potřeby. 
Paprika sladká ze Španělska mletá 15,9
Pepř černý z Vietnamu mletý 23,9
Mattoni Black
Vodu v plastu normálně nekupujeme, ale na tuto Mattoni se těším. Vůně zrajících černých plodů a jejich osvěžující chuť v jemně perlivé minerální vodě Mattoni. To je nová Mattoni Black s příchutí ostružin, borůvek a černého rybízu. Mattoni Black, chuť má novou barvu. Tak to zní lákavě že?
Cena 16,90 Kč / 1,5l
Hellmann's omáčka Brava
Tak na tuto omáčku se těším. Měla by se hodit ke grilovaným masům a k opečeným bramborám. Omáčka by měla jemně pálit a chutnat po rajčatech, tak doufám, že bude opravdu pálit jen zlehka.  
Cena 49.90 Kč / 250 ml

SPAK Master Ketchup (v boxu balení 3x 100 g)
Tak tento kečup mě mile překvapil. Moc mi chutnal a určitě koupím i velké balení. Vysoký podíl rajčat a skvělá plná chuť která dochutí každé vaše jídlo, těstoviny i burger. Master ketchup 530g obsahuje 200g rajčat na 100g výrobku a Jalapeňo má navíc pikantní pálivé papričky a Sušená rajčata podtrhnou a zvýrazní chuť ketchupu.
Cena 45,90 Kč / 530g

A nápoj Lipton byl v boxu navíc, byl totiž už v minulém boxu,  ten mi moc nechutnal, je na mě moc sladký. 

Celkově hodnotím box průměrně, už byly i lepší měsíce. Trošku mi vadí, že je tma hodně nápojů, ale zase jsem ráda, že tam nejsou Mentosky anebo hodně sladkostí :D. Jsem moc ráda, že jsem objevila výborný kečup, který určitě koupím v plném balení. 

CO NA OBSAH BOXU ŘÍKÁTE VY? 1 komentář:

Děkuji za všechny vaše komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...