čtvrtek 25. října 2018

Phytos: Masážní olej detoxikační

Krásný den, po delší době pro vás mám recenzi na produkt značky Phytos. Půjde o Masážní olej s přívlastkem detoxikační! V posledních dnech často prosím Honzu aby mě namasíroval a kupodivu on mé prosby docela plní a třeba jednou za týden mě namasíruje, což je teda fakt pecka! Na masáže olejíčky střídá a do rukou bere i tento, tak se na něj jdeme společně podívat. 
Olejíček je v plastové nádobce se šroubovacím víčkem o objemu 100 ml. Pokud jde o množství, tak nemusíte oleje používat hodně takže vám balení vydrží třeba na měsíc pravidelných masáží, ale je to individuální. Ve složení najdete hroznový, kokosový a mandlový olej v kombinaci s esenciálními oleji v tomto případě jde o jalovec, pačuli, hořký pomeranč a grapefruit. Vůně je krásně kořeněná a během masáže si ji velmi užívám. 
Masážní olej je určen k podpoře krevního oběhu a zlepšení vylučování nečistot z těla. Popravdě moc tyto účinky nemůžu potvrdit, ale ani vyloučit. Olej je na masáže úžasný, krásně klouže a chvilku mu trvá než se vstřebá. Pokožka je krásně prokrvená už samotnou masáží.
Olejíček bych určitě doporučila na masáže je opravdu skvělý! Cena Masážního detoxikačního oleje je krásných 149 Kč a můžete si ho objednat ZDE

ZNÁTE ZNAČKU PHYTOS? 
MÁTE RÁDY MASÁŽE?


12 komentářů:

 1. Takú masáž by som veru potrebovala. :)

  Sabi z blogu Beautiful savage

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že by takové masáže měli být pravidelně každý týden minimálně jednou.

   Vymazat
 2. Vypadá super, na masáži jsem nikdy nebyla :)
  MyGoldenMind

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já jsem u profesionála byla asi třikrát, ale stačí mi i intuitivní masáž od Honzu :D.

   Vymazat
 3. Na masáži jsem byla jen jednou a moc mě to nenadchlo, ale věřím, že doma to je o dost příjemnější. :-) Značku vůbec nepoznám.
  Povídání nejen o kosmetice

  OdpovědětVymazat
 4. S masážními oleji velkou zkušenost nemám. Máme doma jeden, který teda používám jen hodně málo, protože má strašně těžkou parfemaci a ta masáž se mi s ním občas docela protiví :D

  MagicBeautyLife

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jejda tak ho honem vyměň :-D, vždyť to je hrozná škoda, masáže jsou fakt pecka a uvolní tělo i mysl :).

   Vymazat
 5. Olejíček na masáž také používám, ale od Saloosu, tuto značku neznám. :)

  Somethingbykate

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano Saloos doma mám taky a různě je střídám podle nálady :).

   Vymazat
 6. Já mám olejíčky moc ráda :) tenhle vidím prvně.

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 7. Ten je skvělý. S manželem občas praktikujeme stimulační tantra masáže a tak je u nás docela v permanenci. A já ho občas používám jen tak na nohy, lýtka a stehna. :) Zkrátka je hodně příjemný, voňavý a přitom mi přijde hrozně jemný. Snad se vyjadřuji správně. :) Máme ho doma prostě rádi. :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...