středa 26. června 2019

Batiste: Batiste Hint of Colour suchý šampon pro hnědé a tmavé odstíny vlasů

Suchý šampon je pro vlasy prima vynálezem a kdo ho jednou vyzkouší, tak už bez něj nedá ani ránu. Samozřejmě je důležité si vybrat kvalitní výrobek, který vám vlasy nezatíží a příjemně voní. V dnešním článku bych vám chtěla ukázat suchý šampon, který jsem si nedávno pořídila já a je jím Batiste Hint of Colour suchý šampon pro hnědé a tmavé odstíny vlasů. V chladnějším období tedy po suchých šamponech nesahám vůbec, ale s nástupem letních teplot si vždy na sezonu jedno balení suchého šamponu pořídím a sem tam ho použiji, přece jen se člověk potí víc a vlasy potřebují osvěžit. Proč si neprodloužit dobu voňavých a skvěle vypadajících vlasů, když to jde se suchým šamponem tak snadno? Jdeme se na něho mrknout v recenzi. 
Na tento šampon jsem byla zvědavá, protože ne každý šampon od Batiste mi vyhovoval. Každopádně tento je určen pro hnědé vlasy. Šampon se dávkuje praktickým sprejovým rozprašovačem, který můžete znát třeba z laků na vlasy. Šampon má hnědou barvu což, je super, protože nejde ve vlasech vůbec vidět. Jiné druhy suchých šamponů jsou světlé/bílé a vlasy potom vypadají jako šedivé nebo zaprášené a je potřeba šampon pořádně vyčesávat. U tohoto šamponu určeného pro hnědé vlasy nejde šampon ve vlasech vůbec poznat, ale trošku naráží na to, že obarví i pokožku hlavy pokud to s ním přeženete. Taky nedoporučuji si moc projíždět vlasy rukou. Stále platí, po aplikaci suchého šamponu vlasy dobře pročesat. Vlasy pěkně odmastí a když se s ním naučíte pracovat, tak vám službu splní na jedničku. Mě tedy vyhovuje momentálně víc než ostatní druhy, které jsem měla možnost vyzkoušet.  
Abych to shrnula, tak já jsem s tímto šamponem moc spokojená, je potřeba si dávat pozor na zabarvení pokožky, ale jinak s ním nemám žádný problém. Za sebe můžu říct, že splnil moje očekávání. Prodlouží dobu mezi mytím vlasů a vlasy nepůsobí zplihle a mastně, ale samozřejmě umytí vlasů nic nenahradí. Suchý šampon také skvěle dodá vlasům objem.  Pokud máte barvené vlasy, může vám také pomoct zakrýt odrosty. A jeden tip na závěr, pokud vám po vlasech kloužou sponky, postříkejte je suchým šamponem, budou držet lépe :-). Já jsem si šampon kupovala na Notino.cz, kde si ho můžete objednat za příjemných 114,-. Řekla bych, že mi tento šampon vydrží na celé léto, takže zase na jaře budu vybírat další balení a třeba znovu sáhnu po tomto. 

ZKOUŠELY JSTE SUCHÉ ŠAMPONY BATISTE
ZAUJAL VÁS TENTO PRO HNĚDÉ VLASY? 


7 komentářů:

 1. ja používam ten klasický už veľmi dlho, a som sním spokojna :)

  OdpovědětVymazat
 2. Tenhle mám moc ráda :) vyhovoval mi, i když jsem měla černý přeliv na vlasech :)

  Nela z blogu Růžová rtěnka

  OdpovědětVymazat
 3. just one click on our website. you know the procedure for microsoft office setup. 경마사이트

  OdpovědětVymazat
 4. Greetings! Very helpful advice in this particular post! It is the little changes that produce the biggest changes. Thanks a lot for sharing! 릴게임

  OdpovědětVymazat
 5. Během těch několika let, co jsou v obchodech s drogerií k dostání suché šampony, mi už spoustu kamarádek radilo, abych některý z nich vyzkoušela. Jenže já jsem nejspíš "stará škola" a dávám přednost tomu klasickému mytí pod teplou sprchou ;-) Navíc mám docela přísné požadavky při výběru šampónů - ekologie, žádné testování na zvířatech a také použití na jemnou pokožku. Při objednávání přes internet vždy využiji nějaký ten slevový kupon, takže mě to nakonec nevyjde draze ;-)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za všechny vaše komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...