neděle 6. srpna 2017

Saloos: 100% Squalane

Krásný den! Všimly jste si, že značka Saloos nedávno přišla na trh s novým produktem, kterým je Squalane. Jde o suchý olej, který se velmi rychle vstřebá do pokožky, což je myslím, hlavně teď v létě super, protože odpadá pocit mastné pokožky. Olej také chrání pokožku před nepříznivými vlivy okolního prostředí. Přiznám se, že o Squalanu jsem slyšela poprvé a tak jsem na něj byla zvědavá a hned jsem se pustila do testování. Tak se jdeme vrhnout na recenzi!
Olej je v menší skleněné lahvičce o objemu 20 ml s kapátkovým aplikátorem. Díky kapátku je aplikace oleje rychlá a můžete si tak přesně určit kolik oleje použijete, takže nebudete plýtvat. Etiketa, která je na lahvičce nalepená, tak je laděna do bílo-stříbrných barev, což na mě působí luxusně. Obal se podle mě povedl! 
Já Squalane používám hned od té doby, co mi dorazil. Na čistou pokožku obličeje ho nanesu vždy ráno a večer - stačí opravdu malé množství. Olej se do 5ti minut krásně vstřebá! Tento suchý olej pokožku zanechává rozjasněnou a sametově hebkou bez pocitu mastnoty. Olej je opravdu velmi lehoučký, takže fakt super v létě, kdy je vedro a pocit mastnoty bych na sobě moc nesnesla!
Squalane můžete dokonce používat i na roztřepené konečky vlasů anebo jako péči o pokožku po opalování. Já si ho, ale šetřím jen na pleť obličeje a dekoltu. V pokožce dokonale uzamče vlhkost a brání tak dehydrataci. Zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek. Je nekomedogenní, takže se hodí pro pokožku nehledě na věk i pro tu problematickou s nějakým tím pupínkem. Co se mi na tomto produktu ještě dost líbí, tak to, že není nijak parfemovaný. 
Mě se tento produkt tedy opravdu líbí a můžu ho doporučit. Nejvíc mi na něm vyhovuje ten kapátkový aplikátor, kterým nejraději podobné olejíčky aplikuji a také to, že se opravdu rychle vstřebá a pečuje o pokožku jakoby tajně. Pokud byste ho chtěly vyzkoušet, tak si ho můžete objednat třeba na Notino.cz za 189,-Kč.

SLYŠELY JSTE UŽ O TOMTO PRODUKTU?


7 komentářů:

Děkuji za všechny vaše komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...