úterý 5. června 2018

Mylo: Peeling Citrín

Krásný den, dnes bych vám ráda ukázala jednu novinku od slovenské značky Mylo, která je mojí velmi oblíbenou. Na zoubek se podíváme tělovému peelingu s názvem Citrín. 
Tělový peeling je v nízké černé nádobce se šroubovacím víčkem a inovovanou minimalistickou etiketou, na které najdete vše potřebné, ale nic zbytečně. Obal tak působí jednoduše a čistě. Nádobka je o objemu 200 ml, což na peeling není moc, a klidně bych brala, kdyby se vyráběl ve dvou velikostech balení. 
Citrín je tělový peeling s epsomskou solí, která se stará o odstranění odumřelých buněk a zanechává pokožku krásně heboučkou a příjemně provoněnou. A ptáte se, co to je ta epsomská sůl? Její chemický název je síran hořečnatý a jde o složení hořčíku, síry a kyslíku. Název získala od města Epsom v Anglii, kde byla tato sůl poprvé objevena. Díky vysokému obsahu hořčíku je tahle sůl oblíbeným přírodním léčivem. Její síla zabírá třeba na namožené svaly, stres a kožní onemocnění.
 
Citrín je kombinací epsomské soli a exotických olejů z mandarinky, ylang-ylang, neroli a pačuli. Jednotlivé esenciální oleje mám moc ráda a v kombinaci vytvořily z peelingu dokonale voňavý poklad. Peeling pokožku krásně prokrví a zlepší její mikro cirkulaci. Hned po prvním použití je vidět změna - pokožka je heboučká, jemná na dotek a vypnutější. 
Cena tohoto peelingu je 749,- za balení o objemu 200 ml, ale já si peeling tedy šetřím a používám opravdu malé množství a taky ho nepoužívám při každém sprchování, ale jen tak jednou nebo dvakrát za týden. 

CO NA TENTO PEELING ŘÍKÁTE? Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za všechny vaše komentáře!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...